Domů » Bleskovky » BlackBerry Key2 získal potřebné certifikace. Víme, kdy bude představen

BlackBerry Key2 získal potřebné certifikace. Víme, kdy bude představen

Smartphone BlackBerry KEYone se již brzy dočká svého pokračovatele. Nejen, že v minulých dnech získal potřebné Wi-Fi a Bluetooth certifikace, jeho výrobce navíc na svém Twitteru oznámil datum nejen jeho jméno, ale i datum představení.

Telefon se bude jmenovat BlackBerry KEY2 a bude představen v New Yorku 7. června v 10:00 tamního času, tedy v 16:00 našeho času. Patrně se tedy na místo běžného a prostého vystavení produktové karty dočkáme plnohodnotné tiskové konference, kde bude telefon podrobně představen.

Podle údajů z čínské certifikace TENAA již víme, že se BlackBerry KEY2 bude velmi podobat svému předchůdci, ponechá si hardwarovou klávesnici pod displejem, navíc dostane duální fotoaparát a pár designových změn. Ve výbavě bychom pak měli nalézt čip Snapdragon 660, 6 GB RAM a Android 8.x Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Díky bohu za BlackBerry, že jdou svou vlastní cestou. Jsem na tenhle kousek hodně zvědavej, každopádně originalita a praktičnost se Key2 upřít nedá, no a o softwaru ani nemluvě, radost používat..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).