Domů » Články » Black Friday začíná: iPhone XS za 22 490 Kč, 30% sleva na Twinkly a Marshall až o 2 000 Kč levněji

Black Friday začíná: iPhone XS za 22 490 Kč, 30% sleva na Twinkly a Marshall až o 2 000 Kč levněji

Nejoblíbenější nákupní svátek je tady a na Smarty začíná rovnou s ostrými náboji. Pro začátek jsou tu super slevy na mobilní telefony, sluchátka a repráky, hodinky, chytrou domácnost a také produkty Apple. A další bomby budou následovat.

smarty bf

Mobilní telefony

Pokud se poohlížíte po novém telefonu, vybírat můžete hned z několika značek. Smartphony Samsung koupíte se slevou až 4 700 Kč. V nabídce najdete modely Áčkové řady, stejně jako zástupce řady S Galaxy S10 za 18 790 Kč. Nechybí ani telefony Huawei a Honor. Huawei P20 Lite seženete za 4 490 Kč, Honor 20 za 7 990 Kč. Své zastoupení mají i smartphony Xiaomi. Xiaomi Redmi Note 7 se 128GB zlevnil o 1 000 Kč na 5 390 Kč, Xiaomi Mi 9T 64GB koupíte již od 7 490 Kč.

Největší peckou je ale iPhone XS 64 GB ve vesmírně šedé barvě za zvýhodněnou cenu 22 490 Kč nebo iPhone XR 256 GB v korálově červené variantě za 20 990 Kč.

Sluchátka a reproduktory

Výjimečné slevy najdeme i mezi prémiovými sluchátky a reproduktory. Sluchátka Marshall Major III Bluetooth koupíte jen za 1 990 Kč, nabušený reprák Marshall Stanmore II Bluetooth zase seženete o 2 000 Kč levněji za 6 990 Kč. Pecková sluchátka Niceboy HIVE Podsie můžou někomu pod stromečkem udělat radost již za 899 Kč.

Prémiová sluchátka Sony WH-1000XM3 s potlačením okolního šumu vás v akci Black Friday vyjdou na 6 999 Kč namísto 8 999 Kč.

Chytrá domácnost

Ohromným trhákem Black Friday jsou vánoční chytrá světýlka Twinkly. Světýlka nabízí škálu barevných variant včetně zlaté a teplé bílé, dají se jednoduše ovládat pomocí vašeho iPhonu a navíc jsou k dispozici v různých délkách. Model Twinkly Strings a Twinkly Icicle koupíte jen za 2 290 Kč, model Festoon Lights pořídíte za 2 990 Kč.

Chytré hodinky

Pokud nejste zastánci Apple Watch a toužíte spíš po hodinkách klasického tvaru, můžete si pořídit chytré hodinky Huawei GT v elegantním provedení se senzorem měření tepu a sportovních aktivit a voděodolností 5 ATM za 3 690 Kč. Ještě klasičtější tvar mají hodinky značky TicWatch, které jsou k dispozici v různých provedeních a barvách.

Příslušenství

V nabídce také najdete luxusní obaly na notebooky. Svůj počítač nezapomeňte ochránit měkkým pouzdrem z paměťové pěny značky MW či Guess. Pouzdra mají elegantní vzhled, vašeho miláčka ochrání před škrábanci a zvládnou i menší náraz. Koupíte je se slevou 15 %.

Univerzální bezdrátová nabíječka Belkin Boost Up nabije váš telefon bez překážejícího kabelu, disponuje pogumovaným povrchem a LED indikací o stavu nabíjení. Pořídíte ji za 990 Kč. Stejné vlastnosti má i bezdrátová nabíječka značky Celly pouze za 299 Kč.

Celou aktuální nabídku Black Friday najdete zde. Pokud jste si z dané nabídky nevybrali, neklesejte na mysli. Další skvělé akce budou následovat a mezi nimi i sleva na další oblíbené Apple produkty!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.