Domů » Bleskovky » Black Friday v podání Applu. Žádné slevy, pouze dárkové karty na příští nákup

Black Friday v podání Applu. Žádné slevy, pouze dárkové karty na příští nákup

Už na tento pátek připadá největší zámořský nákupní svátek Black Friday. Přestože toto dvousloví čeští obchodníci totálně zdiskreditovali a používají jej prakticky pro každou výprodejovou akci, ten pravý „americký“ Black Friday připadá na den po svátku Díkuvzdání, letos tedy na pátek 26. listopadu. Máte-li v plánu utratit nějaké peníze v oficiálním webovém obchodě Applu, vyplatí se těch pár dní počkat.

Apple iPhone 13 recenze

Poukazy namísto slev

Stejně jako v minulých letech ani letos vám Apple při nákupu nového výrobku nesleví ani korunu. Oproti „běžným“ dnům ale k vybraným položkám získáte dárkovou kartu s kreditem na příští nákup. Nejvíce můžete dostat až 4 400 korun při nákupu 27“ iMacu, ovšem dárkovou kartu dostanete i při nákupu příslušenství. Jakých produktů se akce týká a kolik vám Apple na dárkovou kartu dobije?

Produkt Hodnota dárkové karty
Apple TV 4K a Apple TV HD
Beats Studio 3 Wireless, Solo Wireless a další
Apple Pencil 2. generace, Smart Keyboard Folio, dvojitá nabíječka MagSafe, balení 4 AirTagů, Magic Keyboard
1 100 korun
iPhone 12, iPhone 12 mini a iPhone SE
Apple Watch Series 3 a Apple Watch SE
1 200 korun
AirPods 2. a 3. generace, AirPods Pro a AirPods Max 1 650 korun
iPad Pro (11 a 12,9 palců)
MacBook Air, 13“ MacBook Pro, Mac mini
2 200 korun
27“ iMac 4 400 korun

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).