Domů » Bleskovky » Black Friday v podání Apple: dárkové karty namísto slev

Black Friday v podání Apple: dárkové karty namísto slev

Dnešní den se nese ve znamení slevového šílenství nazvaného Black Friday. Na internetu tak můžete narazit na zajímavé slevové akce, i když se vyplatí být obezřetný – čeští obchodníci z tohoto původně amerického „svátku“ nakupujících a prodávajících udělali celoroční frašku a pod hlavičkou Black Friday povětšinou vyprodávají skladové ležáky.

apple logo

Apple vám k nákupu přibalí dárkové karty

Tradičně jinak pojímá Black Friday Apple, který na své produkty žádné slevy nenabízí, avšak pokud si některý z jablečných produktů zakoupíte, přibalí vám k němu slevovou kartu na další nákup. Musíte si však vybrat z nabídky starších zařízení, na ta nejčerstvější se akce nevztahuje.

 • Pokud chcete získat dárkovou kartu s nejvyšší možnou hodnotou 3 600 korun, musíte si koupit 21,5“ iMac nebo 16“ MacBook Pro
 • Dárkovou kartu v hodnotě 2 400 korun vám Apple přibalí k nákupu iPadu Pro nebo iPadu mini
 • Pokud si zakoupíte iPhone SE, iPhone 11 nebo iPhone XR, dostanete navíc dárkovou kartu v hodnotě 1 200 korun. Tento bonus dostanete i při nákupu Apple TV a vybraných sluchátek Beats.
 • Ke sluchátkům AirPods a AirPods Pro získáte navíc kupon na částku 600 korun. Ten získáte i při koupi Apple Watch Series 3.

Nabídka platí od dnešního dne do pondělí 30. listopadu (včetně).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. S timhle jsem vpoho.

  • Ja jsem v poho i bez.

  • kolko stoji ten NB? tipujem 50k? to je peknych kolko 7% ? Este cakam, ze ten poukaz sa bude dat pouzit v celej vyske len ta tovar v hodnote nad 36 000 kc. :) Aspon ten prehistoricky NB za 40k kc s otackovym 5400 diskom mohli dat do vypredaja

  • To jsi takova socka, ze v kazdem tvem prispevku resis cenu?

  • Který NB to je prosím?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).