Domů » Bleskovky » Black Friday v podání OnePlus: sleva 25 haléřů na OnePlus 5T

Black Friday v podání OnePlus: sleva 25 haléřů na OnePlus 5T

Přestože spousta obchodů už nás týden zásobuje slevami na všemožné zboží, samotný nákupní svátek Black Friday je až dnes. Svoji nabídku na poslední chvíli vystavila i společnost OnePlus, avšak pokud jste se těšili na slevu ve výši desítek procent na nedávno představený OnePlus 5T, musíme vás zklamat –  v OnePlus vyhlásili válku hrám s cenami a zlevnili OnePlus 5T z 499 EUR na 498,99 EUR. Ano, čtete správě, sleva činí jeden eurocent, tedy asi 25 haléřů.

Čínský výrobce tento krok obhajuje tím, že se snaží prodávat své smartphony za dostupné ceny celoročně, takže zákazníci nemusí nijak zvlášť složitě počítat a vyznávat se v nepoctivých hrách s procenty. Black Friday je podle OnePlus hra s mozky, a ty jsou unavující. I přes tento názor však můžete dnes v obchodě OnePlus ušetřit, a to zakoupením rychlonabíječky Dash Power Bundle, která je zlevněna na polovinu z 34,9 EUR na 17,56 EUR (asi 450 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments