Bílé BlackBerry Z10 na nových snímcích: Světová premiéra už zítra

Velká premiéra nové verze operačního systému BlackBerry 10 a nových zařízení BlackBerry X10 a Z10 se neúprosně blíží, RIM má celou show naplánovanou na tuto středu 30. ledna a rozhodně je na co se těšit. O novinkách v systému BlackBerry 10 jsme vás už několikrát informovali v podrobných článcích, stejně tak jsme vám odhalili kompletní hardwarové parametry modelu Z10, který narozdíl o BlackBerry X10 nenabídne hardwarovou klávesnici, ale pouze dotykový displej a několik systémových tlačítek.

 

A právě model Z10 (preview) se několik hodin před světovou premiérou ukazuje na nových fotografiích. Kromě bílé varianty bude dostupná i černá verze. Server TheVerge.com rovněž získal informaci, že by model Z10 měl být u britského Vodafone dostupný hned v den konání keynote, tedy 30. ledna. Základní cena by se měla pohybovat okolo hranice 480 GPB, což je v přepočtu zhruba 14 400 Kč (bez DPH). Zdá se tedy, že si RIM za nové modely nechá řádně zaplatit. Na SmartManii budeme velký návrat RIMu pozorně sledovat, tak nás nezapomeňte „naladit“, ať vám neuniknou ty nejdůležitější informace.

  

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku