Domů » Bleskovky » Bílé BlackBerry Z10 na nových snímcích: Světová premiéra už zítra

Bílé BlackBerry Z10 na nových snímcích: Světová premiéra už zítra

Velká premiéra nové verze operačního systému BlackBerry 10 a nových zařízení BlackBerry X10 a Z10 se neúprosně blíží, RIM má celou show naplánovanou na tuto středu 30. ledna a rozhodně je na co se těšit. O novinkách v systému BlackBerry 10 jsme vás už několikrát informovali v podrobných článcích, stejně tak jsme vám odhalili kompletní hardwarové parametry modelu Z10, který narozdíl o BlackBerry X10 nenabídne hardwarovou klávesnici, ale pouze dotykový displej a několik systémových tlačítek.

 

A právě model Z10 (preview) se několik hodin před světovou premiérou ukazuje na nových fotografiích. Kromě bílé varianty bude dostupná i černá verze. Server TheVerge.com rovněž získal informaci, že by model Z10 měl být u britského Vodafone dostupný hned v den konání keynote, tedy 30. ledna. Základní cena by se měla pohybovat okolo hranice 480 GPB, což je v přepočtu zhruba 14 400 Kč (bez DPH). Zdá se tedy, že si RIM za nové modely nechá řádně zaplatit. Na SmartManii budeme velký návrat RIMu pozorně sledovat, tak nás nezapomeňte „naladit“, ať vám neuniknou ty nejdůležitější informace.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Podle Carphone Warehouse, který redakci engadget.com zaslal anonymní čtenář.je jasně vidět cena necelých 480 liber. V přepočtu na české koruny to vychází asi na 15 tisíc korun.takze jak jsme čekali :-)

  2. T.Z. (neregistrovaný)

    Ačkoliv se to zdá přestřelené, něco mi říká že u nás v židostánu to bude ještě o dva litry dražší.

  3. Tak docela zajímavá zpráva je na GSMAréně, kde se píše, že nová Z10 bude použitelná i bez datových plánů BB tj. BIS, BES. odkaz – [odkaz]

    • To co je na Dev Alpha je pouzitelne bez datovych planu – zitra bude finalni verze, tak uvidim :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).