Domů » Bleskovky » Bezdrátová nabíječka pro Nexus 4 by měla být dostupná v únoru

Bezdrátová nabíječka pro Nexus 4 by měla být dostupná v únoru

Je možné, že si někteří z vás ještě vzpomenou na kusé informace o bezdrátové nabíječce pro Nexus 4, jež se na internetu vyrojily v průběhu loňského listopadu. Rychle ale zase zmizely pod povrchem a jako žhavé téma se nabíječka ve tvaru polokoule objevila znovu až nyní v jednom norském e-shopu. Na zmíněném webu se krom informací o nabíječce samotné vyskytuje i datum spuštění prodeje – 12. února.

Oficiální bezdrátová nabíječka je na norském webu dokonce i k předobjednání, a to za 739 NOK, což je nějakých 2 500 Kč. Částka se na první pohled zdá docela vysoká, počkejme si tedy až na cenu, jež prodejci nastaví například v USA či Velké Británii.

Nexus 4 je možno nabíjet jakoukoliv bezdrátovou nabíječkou Qi standardu, kterých je v tuto chvíli na trhu hned několik. Bude zajímavé sledovat, zda si uživatelé raději počkají na oficiální a jak se podle prvních informací zdá, tak i docela drahou nabíječku, nebo zda už doma mají některé z řešení třetích stran.

Miroslav Václavík

2 komentářů

  1. exty (neregistrovaný)

    a co takhle Nexus 4 nebyl by? :-) zatím si můžu bezdrátově dobíjet tak formulář předobjednávky

  2. Kdyz si vybavim, kolik staly kolibky treba od HP a to umely pojmout PDA s jacketem i bez, umely synch.pres USB a nabijet pres AC nebo jine mely i slot na 2. baterii a tohle JEN mnabiji jednu vec a za ty pachy, kde se to zvrtlo….?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).