Domů » Bleskovky » BestBuy usadil Lumii 920 až na 43. příčku, v Číně byla vyprodána během 30 minut

BestBuy usadil Lumii 920 až na 43. příčku, v Číně byla vyprodána během 30 minut

Jednou z nejdiskutovanějších novinek na mobilním trhu je v tuto chvíli bezesporu finský top model běžící na Windows Phone 8 – Nokia Lumia 920. Z různých míst internetu se kolem jeho prodejů objevují nejrůznější zprávy; někdy pozitivní, jindy o něco horší. Včera zahraniční média začala plnit informace z obchodního řetězce BestBuy, kde Lumia 920 zatím okupuje až 43. příčku seznamu „nejlépe“ prodávaných mobilních telefonů. Rozhodně se nejedná o nic, co by obrovskou měrou nalomilo prodejní plány finského výrobce, vzhledem k dosahu BestBuy se ale nejedná o zas tak nezajímavou skutečnost. Na prvních místech v tomto seznamu figurují například iPhone 5, Samsung Galaxy S III či Samsung Galaxy Note II, a to v řadě různých variant. Nokia v tomto případě až tak velký úspěch neslaví.

  

Naopak velice dobrou zprávou může být pro Nokii fakt, že se na čínském Amazonu vyprodaly všechny kusy Nokia Lumia 920T (čínská verze Lumie 920) během pouhých třiceti minut. Vzhledem k velikosti čínského trhu si tak Finové mohou alespoň prozatím mnout ruce a těšit se na výborné výsledky právě z této části světa. Pokud si na Lumii 920 brousíte zuby, budete muset vyčkat zhruba do poloviny prosince, kdy by se na českém trhu měly objevit první kusy z oficiální distribuce. V případě, že už to bez telefonu nemůžete vydržet, můžete si pro Lumii 920 zajet k sousedům do Německa, kde se už několik dnů prodává.

Nokia Lumia 920 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroje: WPCentral, Twitter

Miroslav Václavík

12 komentářů

 1. Jirka (neregistrovaný)

  Pockam si na ceskou distribuci, ale to cekani je hruza. Chtel jsem darek k narozeninam, ne k Vanocum ;)

 2. Vysvětlení proč bylo v Číně vyprodáno:

  [odkaz]

 3. xx (neregistrovaný)

  Neusadil ted jiz na 36. (21:11 13.11.2012)

 4. Amazon ma zlutou Lumii 920 na 144. miste. Ostatni barvy uzaviraji zebricek 150 telefonu.

 5. ceerez (neregistrovaný)

  na tom BestBuy maju asi nasrate v hlavach Lumia 920 je o triedu lepsia ako SS III ci Y-fon 5 !!!! Ale zachvilu na to pridu !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).