Domů » Články » BaseHue Express: šikovný program na úpravu základních odstínů ve WM

BaseHue Express: šikovný program na úpravu základních odstínů ve WM

smallUž se vám jistě někdy stalo, že jste našli homescreen, který vám maximálně vyhovuje, ale barevné prostředí které se ve WM vytvořilo po nainstalování daného homescreenu vám znechutilo si tento homescreen nechat. Ti zběhlejší a zkušenější uživatelé teď jistě kroutí hlavou, že stačí pár drobných zásahů a vše si lze upravit podle vlastních představ, ale ne každý ví kam sáhnout a co přepsat.

A tak se pan Lawrence Patricio rozhodl napsat jednoduchý prográmek jménem BaseHue Express, který vám umožní nastavit si téměř libovolný odstín pro vaše prostředí. Obsluha programu je jednoduchá, směrovými klávesami si na kolečku vyberete příslušný odstín a ten pak jedním kliknutím nastavíte pro celý OS. Program funguje jen na Windows Mobile 5.0 a je určen jak pro PPC, tak i všechny Smartphony s tímto OS.

Program si můžete stáhnout v naší Download sekci. Více informací naleznete na stránkách výrobce.

Zdroj: Airfagev.com

Jiří Hálek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).