Domů » Bleskovky » Bang & Olufsen ukázal dvojici sluchátek E6 a E8: cílí především na sportovce

Bang & Olufsen ukázal dvojici sluchátek E6 a E8: cílí především na sportovce

Dánská firma zaměřující se na výrobu audiozařízení Bang & Olufsen představila dvojici nových sluchátek, která potěší především ty aktivnější mezi námi. Nicméně ani tentokrát se nešetřilo luxusními materiály a precizním dílenským zpracováním, kterým jsou Dánové pověstní.

bang and olufsen e8 motion

Beoplay E8 Motion jsou bezdrátová sluchátka, která slovo bezdrátová myslí skutečně vážně. Dokonce také pouzdro, které je vyrobeno z hliníku a kůže, obsahuje cívku pro bezdrátové nabíjení. Naproti tomu Beoplay E6 Motion zcela bezdrátová nejsou, neboť jsou spojena pogumovaným kabelem. Díky zabudovaným magnetům uvnitř sluchátek je lze využít také jako náhrdelník, takže se tak snadno neztratí.

bang and olufsen e6 motion

Oba modely disponují certifikací IP54 a výraznými basy, což se hodí pro náročné sportovní výkony. Beoplay E6 Motion lze na našem trhu zakoupit za 7 830 Kč, luxusnější model Beoplay E8 Motion stojí o něco více, konkrétně 9 170 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).