Domů » Bleskovky » Bad Piggies: Rovio chystá nástupce úspěšných Angry Birds

Bad Piggies: Rovio chystá nástupce úspěšných Angry Birds

Angry Birds bezpochyb patří mezi celosvětově nejpopulárnější mobilní hru, rozzlobení ptáci už jsou ale na světě nějaký ten pátek a i ta nejlepší hra časem přestane hráče bavit. Místo vytváření nových a nových sérií se v Rovio rozhodli obrátit hru naruby a nechat uživatele ujmout se role stále utlačovaných zelených čuníků.

Zatím není známo, jak přesně bude hra vypadat, je celkem těžké si představit vepře lítající vzduchem, proto se dá spekulovat spíše o strategickém pojetí, kde si budete muset stavět barikády, abyste odolali náletům opeřenců. „Zlí čuníci“ dorazí na herní trh 27. září pro platformy iOS, Android a Mac, krátce poté bychom se měli dočkat i verze pro Windows Phone, Windows 8 a PC. Jako odlehčení na závěr se můžete podívat na legrační video, které Rovio vytvořilo na oslavu 66. narozenin Freddie Mercuryho a charitativní akce Freddie for a day.

Angry Birds join Freddie For A Day!

Zdroj: Rovio via Droid Life

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).