Sledujte nás na YouTube

Bad Piggies: Rovio chystá nástupce úspěšných Angry Birds

Angry Birds bezpochyb patří mezi celosvětově nejpopulárnější mobilní hru, rozzlobení ptáci už jsou ale na světě nějaký ten pátek a i ta nejlepší hra časem přestane hráče bavit. Místo vytváření nových a nových sérií se v Rovio rozhodli obrátit hru naruby a nechat uživatele ujmout se role stále utlačovaných zelených čuníků.

Zatím není známo, jak přesně bude hra vypadat, je celkem těžké si představit vepře lítající vzduchem, proto se dá spekulovat spíše o strategickém pojetí, kde si budete muset stavět barikády, abyste odolali náletům opeřenců. “Zlí čuníci” dorazí na herní trh 27. září pro platformy iOS, Android a Mac, krátce poté bychom se měli dočkat i verze pro Windows Phone, Windows 8 a PC. Jako odlehčení na závěr se můžete podívat na legrační video, které Rovio vytvořilo na oslavu 66. narozenin Freddie Mercuryho a charitativní akce Freddie for a day.

Zdroj: Rovio via Droid Life

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *