TOPlist

Back to School: tipy na chytlavé dárky pro malé školáky

Govee

Statisícům školáků začal nový školní rok. Při této příležitosti vám přinášíme několik tipů na praktické dárky, kterými můžete odměnit malé školáky. Při jejich výběru jsme kladli důraz na kreativitu a zábavnost.

Interaktivní 3D pero i pro ty nejmenší

Velmi oblíbené je mezi dětmi 3D pero 3Doolder, které bylo speciálně navržené pro drobné ruce. Probuďte v sobě umělce a začněte tvořit s tímto skvělým příslušenstvím. Proměňte vaše fantazie na 3D modely pouze pomocí tohoto pera. Už žádné klasické kreslení, vyzkoušejte kreslení v prostoru a nechte pracovat vaše umělecké já. Díky své ergonomii se výborně drží v ruce a je vhodné i pro leváky. Nepotřebujete žádný software ani zvládat složité technologie. Pro více než 2,5 milionů 3Doodlerů je to kreativní zábava.

3Doodler interaktivní pero pro děti

Používání 3D pera je velice snadné. LED indikátor vás upozorní, kdy se pero zahřívá (červená dioda), a kdy je již připraveno k použití (modrá dioda). Vyberete si barvu a vložíte PCL vlákno do otvoru v horní části pera. Ještě jednou stiskněte tlačítko a můžete začít tvořit. 3Doodler Start+ funguje na baterii s dobou tvoření 35 až 45 minut v závislosti na intenzitě. Doba nabíjení závisí na výkonu nabíječky – plné nabití trvá zhruba 35 minut. Pero lze používat pouze na baterii, při nabíjení jej ale využívat nelze.

Vlákno 3D pera je při vytlačování teplé a bezpečné na dotek a hrot pera se nezahřívá, takže můžete bezpečně používat i ruce k dokonalému tvarování svých výtvorů. Je zcela bezpečné pro děti od 6 let. Pro mladší pouze za dozoru dospělé osoby a je nevhodné pro mladší 3 let. Hrotu pera nebo plastu se tak lze dotknout bez rizika popálení. 

Pro začátečníky jsou připravené speciální šablony, které lze zdarma stáhnout (aktuálně je jich přes 400). Pomocí šablon vytvoříte obrysy různých předmětů, které si následně přizpůsobíte a vyplníte jako omalovánku. Poté můžete pomocí samotného 3D pera tyto kousky spojit dohromady a snadno tak vytvořit svůj první 3D model. 3Doodler pero se prodává za necelých 1400 Kč a objednat jej můžete například zde.

Tiskárna NiiMbot D11 na sešity i penály

Zapomeňte na zdlouhavé a komplikované procesy tisku etiket. S NiiMbot D11 je tisk etiket hračkou díky její bezdrátové technologii a vynikajícím funkcím. Tato přenosná tiskárna etiket je vybavena dobíjecí lithiovou baterií, která vám umožní tisknout kdekoli a kdykoli budete potřebovat po dobu 4 až 5 hodin. S NiiMbot D11 můžete jednoduše označovat věci v kanceláři, škole, obchodě a na mnoho dalších místech. Její kompatibilita se systémy Android a iOS znamená, že můžete tisknout přímo ze svého smartphonu nebo tabletu, což zajišťuje maximální pohodlí a efektivitu.

Nabízí širokou škálu možností tisku. Můžete tisknout vertikálně i horizontálně, vytvářet čárové kódy a sériová čísla, což vám umožňuje přizpůsobit etikety přesně podle svých potřeb. S rozlišením 203 dpi a maximální šířkou tisku 15 mm si vyrobíte polepky a etikety v té nejvyšší kvalitě.

NiiMbot D11 je tiskárna etiket, která kombinuje výkon, pohodlí a kvalitu. S její jednoduchou obsluhou a vynikajícími funkcemi vás překvapí, jak rychle a snadno můžete vytvářet profesionální etikety. Tiskárnu můžete pořídit za 1 189 Kč.

Govee noční světlo s reproduktorem

Zpříjemněte dětský pokojík vašim dětem s noční chytrou lampičkou Govee se zabudovaným reproduktorem. Lampička nabízí světelné efekty, díky kterým bude pokojíček jako z pohádky. Usínání dětem zpříjemní 21 zvuků bílého šumu pro navození klidné atmosféry. Lampička má nabíjecí základnu a vestavěnou baterii, díky které můžete lampičku přesouvat tam, kam zrovna potřebujete.

Nabízí 16 milionů barev s 54 barevnými režimy. Světlo se ovládá hlasem přes Siri, Amazon Alexa nebo Google Assistant, přes aplikaci na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy iOS a Android nebo přímo na lampě. Lampička je vybavena úspornou LED žárovkou s technologii RGBICW, která umožňuje zobrazení více barev najednou a má dlouhou životnost 50 000 hodin. Doporučená cena byla stanovena na 2 851 Kč.

Stavebnice Pixio

Každý z magnetických bloků Pixio je kostka o velikosti 8×8×8 mm. Uvnitř je 6 malých magnetů vážících méně než 1 gram. Chytrý a unikátní design magnetů dávají nekonečné možnosti skládaní obrazců – neexistuje špatný postup, jak stavět a tvořit, protože jde jenom o kreativitu, představivost a šikovnost tvůrce. Všechny modely Pixio jsou mezi sebou kompatibilní.

Pixio stavebnice

V každém balení produktů Pixio naleznete kód kód, který umožňuje přístup k exkluzivnímu obsahu aplikace. Stáhněte si aplikaci z Google Play nebo App Store a prozkoumejte více než 1000 nápadů, jak tvořit pixelové objekty a 3D obrazce.

Začněte stavbou jednoduchých modelů podle pokynů a poté, až budete připraveni, přejděte k vytváření vlastních návrhů. S jednotlivými sadami můžete postavit safari, dinosaury, rodinu, vlajky, malé příšerky nebo cokoliv, co vaše fantazie dovolí. Pixio je splněný sen pro fanoušky Pixel Art a hráče Minecraftu. Použijte jej jako učební zdroj pro rozvoj kreativity dětí. Přehled všech stavebnic Pixio naleznete zde.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku