Domů » Bleskovky » Automobilky BMW a Mini nově podporují cloudový přehrávač Amazonu

Automobilky BMW a Mini nově podporují cloudový přehrávač Amazonu

Od doby, kdy automobilka Ford ve svých palubních systémem začala využívat cloudový přehrávač od Amazonu, uplynul již skoro rok, proto bylo na čase, aby si americká společnost konečně našla nového automobilového partnera, se kterým bude nadále posilovat své služby.


Palubní počítač Ford s podporu cloudového přehrávače od Amazonu

Automobilky BMW a Mini včera oficiálně potvrdily, že jejich palubní systémy budou podporovat cloud přehrávač ze systému iOS. Vše bude plně ovladatelné pomocí ovládacích prvků na volantu nebo na dotykovém displeji. V případě Amazonu se jedná o velký převrat, jelikož konkurenční boj Apple vs. Google a Nokia je opravdu silný a každý z těchto výrobců by chtěl, aby právě jeho služby byly součástí chytrých palubních systémů automobilů. 

   
Palubní systémy BMW X5, Mini Cooper S a Fordu Fiesta

V tuto chvíli bohužel nemáme bližší informace o tom, jestli Amazon a BMW mají v úmyslu rozšířit podporu také na zařízení se systémem Android.

Michael Krahulec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).