Domů » Bleskovky » Asusu ZenFone 4: smartphony nové modelové řady přijdou v květnu

Asusu ZenFone 4: smartphony nové modelové řady přijdou v květnu

V minulém roce se Asusu povedlo prodat 17,5 milionu smartphonů modelové řady ZenFone, což bylo o 3 miliony méně, než v roce 2015. Mobilní divize byla pro Asus v prvních třech kvartálech roku 2016 ztrátová, nicméně pro letošek má tento výrobce velké plány a slyšet by mělo být také o virtuální realitě.

asus-logo

Velkou událostí by mělo být odhalení nové modelové řady ZenFone 4, které by podle informací od dodavatelů komponent mělo proběhnout v květnu letošního roku. O hardwarové výbavě zatím nic nevíme a utajený zůstává také design. S modely řady ZenFone 3 slavil Asus úspěch a mezi uživateli se dočkaly vřelého přijetí; ostatně slovy chvály jsme nešetřili ani mi v recenzi.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Napsat „ani mi“ je síla…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).