Domů » Bleskovky » Asus ZenWatch: Chytré hodinky se zakřiveným displejem se odhalují (video)

Asus ZenWatch: Chytré hodinky se zakřiveným displejem se odhalují (video)

I když bude veletrh IFA odstartován až příští týden, společnosti chystající se představit v Berlíně některé ze svých nových produktů se nyní předhánějí ve zveřejňování pozvánek a teaserů, které pro nalákání alespoň z části odhalují očekávané výtvory. Výjimkou není ani Asus, který se na IFA chystá představit své chytré hodinky běžící na platformě Android Wear.

Výše uvedené video potvrzuje jméno hodinek ZenWatch a také některé detaily, které jsme nakousli již dříve na základě poznatků z nákresu hodinek, které Asus vystavil na své facebookové pozvánce. Hodinky nebudou mít oproti současnému trendu kruhový displej, nicméně zcela hranatý také nebude – rohy nabídnou zaoblení s poměrně výrazným rádiem. Díky zakřivenému displeji a nízké tloušťce nebudou hodinky nijak výrazně nad zápěstím vyčnívat, velmi tenké mají být i rámečky kolem displeje. K odhalení hodinek Asus ZenWatch dojde 3. září.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).