Cena:

Asus TUF Gaming A15: notebook, který cílí na hráče

ASUS TUF Gaming A15 3

Tchajwanská společnost Asus uvedla na český trh herní notebook TUF Gaming A15), který v sobě spojuje výkon nové platformy AMD Ryzen čtvrté generace a grafických karet NVIDIA. Notebook je vybaven 15,6″ IPS displejem s obnovovací frekvencí až 144 Hz, certifikací MIL-STD-810, šestijádrovým procesorem Ryzen 5 (nebo osmijádrovým Ryzen 7), grafickou kartou až GeForce RTX 2060 od NVIDIA a až 16 GB operační paměti.

ASUS TUF Gaming A15 2
Asus TUF Gaming A15

Nechybí ani SSD disky o kapacitě až 1 TB a snadno přístupné sloty pro bezproblémové rozšíření pamětí nebo úložiště. Několik tepelných trubic a tři chladiče odvádějí teplo od hlavních komponent a rychle ho rozptylují. K dispozici jsou také varianty s klávesnicí s RGB podsvícením. Pokud jde o audio, notebook disponuje dvěma reproduktory s podporou technologie DTS Headphone: X, která přináší 7.1kanálový virtuální prostorový zvuk.

ASUS TUF Gaming A15 1
Asus TUF Gaming A15

Notebook TUF Gaming A15 se prodává v mnoha různých konfiguracích a ve dvou různých designech – decentnějším Fortress Grey a herním Bonfire Black – za cenu od 29 990 Kč s DPH.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.