Domů » Bleskovky » ASUS ROG Phone 3 zná termín své premiéry. Herní bestie byla s předstihem zachycena na videu

ASUS ROG Phone 3 zná termín své premiéry. Herní bestie byla s předstihem zachycena na videu

Nová modla hráčů mobilních her se blíží. Připravovaný smartphone ASUS ROG Phone 3 již sbírá potřebné certifikace a jeho výrobce dokonce potvrdil, že premiéra je naplánovaná na červenec. Bohužel přesné datum zatím známé není, ale odhadujeme spíše první polovinu měsíce. Ostatně, on už také ROG Phone 3 není žádným tajemstvím.

Nejen, že jeho poměrně podrobné parametry odhalila čínská certifikace TENAA, telefon dokonce zapózoval v krátkém videu. Žádné mezigenerační změny v designu nečekejte, telefon je velmi podobný svému předchůdci. Má dokonce i stejně velký displej, což by mohlo znamenat jediné – zachování kompatibility s doplňky k minulé generaci.

ROG Phone III

Displej si ponechá obnovovací frekvenci 120 Hz (možná mírně naroste na 144 Hz), dostane však výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 865 a trojitý fotoaparát s hlavním 64Mpx snímačem. Akumulátor si ponechá kapacitu 6 000 mAh a půjde jej dobíjet výkonem až 30 Wattů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).