Domů » Bleskovky » Asus ROG Phone 2: známe termín představení nové generace herního telefonu

Asus ROG Phone 2: známe termín představení nové generace herního telefonu

Asus oficiálně oznámil, kdy představí nástupce svého herního smartphonu ROG Phone. Druhá generace bude představena v Pekingu 23. července.

Asus ROG Phone

Asus ROG Phone 2 má dostat novější výbavu postavenou na čipsetu Qualcomm Snapdragon 855, který se bude opírat až o 12 GB RAM. Novinkou také bude nový displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, čímž vyrovná konkurenční Razer Phone 2. Telefon bude propagován od 1. srpna na výstavě ChinaJoy 2019 v Šanghaji, kde jej bude moci obdivovat více než 400 tisíc hráčů esportů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).