Sledujte nás na YouTube

Asus představí na veletrhu CES nový Zenfone s duální kamerou

I když duální kamery v mobilních telefonech nezaznamenaly velký rozmach, jejich výrobci se zřejmě připravují na jejich reinkarnaci. V minulém týdnu byl představen tabletofon Huawei Honor 6 Plus, nyní na zařízení s duální kamerou láká Asus.

V desetivteřinovém videu na Facebookovém účtu společnosti je k vidění nový telefon s dvěma čočkami nad sebou a popiskem „Uvidíte, co ostatní nevidí“. To by mohlo naznačovat, že chystané zařízení bude schopné zaznamenávat obraz ve 3D a nevyužije dvě čočky pouze k práci s hloubkou ostrosti jako jeho konkurenti. K představení má dojít v rámci veletrhu CES, který začne 6. ledna tradičně v Las Vegas.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *