Domů » Bleskovky » Asus představí na veletrhu CES nový Zenfone s duální kamerou

Asus představí na veletrhu CES nový Zenfone s duální kamerou

I když duální kamery v mobilních telefonech nezaznamenaly velký rozmach, jejich výrobci se zřejmě připravují na jejich reinkarnaci. V minulém týdnu byl představen tabletofon Huawei Honor 6 Plus, nyní na zařízení s duální kamerou láká Asus.

V desetivteřinovém videu na Facebookovém účtu společnosti je k vidění nový telefon s dvěma čočkami nad sebou a popiskem „Uvidíte, co ostatní nevidí“. To by mohlo naznačovat, že chystané zařízení bude schopné zaznamenávat obraz ve 3D a nevyužije dvě čočky pouze k práci s hloubkou ostrosti jako jeho konkurenti. K představení má dojít v rámci veletrhu CES, který začne 6. ledna tradičně v Las Vegas.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).