Domů » Bleskovky » Asus představí chytré hodinky se zakřiveným displejem a kamerou

Asus představí chytré hodinky se zakřiveným displejem a kamerou

Platforma Android Wear se stala pro mobilní výrobce velice lákavou záležitostí a proto lze v brzké době očekávat masivní nástup nové generace nositelné elekroniky. Na vstup do této relativně čerstvé oblasti se aktuálně připravuje i společnost Asus, která na své facebookové stránce zveřejnila teaser obsahující nákres chytrých hodinek. Ačkoliv toho snímek přiliš neprozrazuje, můžeme si všimnout mírně zakřiveného displeje a indicie naznačující přítomnost fotoaparátu.

 

Podle starších informací se můžeme těšit na zobrazovací panel typu AMOLED a příznivou cenu, která má podle optimistických předpokladů činit 99 USD (zhruba 2 000 Kč bez daně). V redakci pouze doufáme, že nižší cenovka nebude mít přílišný vliv na celkovou kvalitu přístroje. Oficiální premiéra je naplánována na 3. září při příležitosti konání veletrhu IFA v Berlíně.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).