Domů » Bleskovky » ASUS nabízí speciální kufr s herním příslušenstvím pro ROG Phone II. Cena je astronomická

ASUS nabízí speciální kufr s herním příslušenstvím pro ROG Phone II. Cena je astronomická

ASUS začal na českém trhu pod názvem Super Pack nabízet speciální kufr obsahující sedm různých doplňků a příslušenství pro herní smartphone ROG Phone II. Super Pack obsahuje kompletní příslušenství k tomuto smartphonu a dostupný je exkluzivně v ASUS e-shopu za ještě „exkluzivnější“ cenu 22 599 Kč s DPH.

Pack ROG Phone 2

Pokud se přece jenom rozhodnete plácnout přes kapsu, získáte následující položky:

  • ROG Suitcase – cestovní kufr ROG s prostorem pro ROG Phone II (telefon není součástí balení)
  • ROG Lighting Armor Case – pouzdro ochrání ROG Phone II před poškrábáním a nárazy. Jeho design napodobující brnění umožňuje pohodlné vodorovné a svislé držení telefonu.
  • ROG Kunai Gamepad – herní ovladač složený ze tří modulárních komponent (ROG Kunai Bumper, ROG Kunai Controllers a ROG Kunai Holder) pro flexibilní možnosti použití: režim handheld a režim gamepad
  • Mobile Desktop Dock – poskytne ROG Phonu II bohaté možnosti rozšíření pomocí rozšiřujících portů
  • TwinView Dock II – umožňuje hraní na dvou obrazovkách
  • WiGig Display Dock Plus – umožní bezdrátové připojení smartphonu k televizoru s velkou obrazovkou
  • ROG Phone Bag – brašna s vyhrazenými kapsami pro herní zařízení, všechny vnitřní kapsy jsou vybaveny sametovou ochranou
Asus ROG Phone 2 - the REVIEWER'S KIT unboxing

Samotný ROG Phone II se u nás v základní Strix edici prodává za 17 990 Kč, případně v Elite verzi na 23 990 Kč. Pokud si k tomu přičtete ještě cenu kufru, dostanete se na částku převyšující hodnotu 40 tisíc Kč, což rozhodně není málo ani pro skalního fanouška Asusu či hardcore mobilního hráče. Rozhodně jsme zvědaví, jak dobře se tenhle sympatický, avšak předražený doplněk bude na českém trhu prodávat.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments