Domů » Bleskovky » Asus Fonepad míří na MWC: Tablet, který dokáže telefonovat

Asus Fonepad míří na MWC: Tablet, který dokáže telefonovat

Zprvu se sice informace o nově chystaném zařízení Asus Fonepad mohly zdát jako liché, magazín Digitimes však potvrdil, že se sedmipalcové zařízení od Asus opravdu chystá a premiéry tabletu s možností telefonování přes GSM/3G sítě bychom se měli dočkat právě na veletrhu MWC v Barceloně.

Asus Fonepad bude stát v rozmezí od 265 do 305 USD, měl by nabízet sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280 x 800 px, 1 GB RAM, procesor Intel Atom Z2420, 3Mpx přední kamerku, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS a 3G konektivitu.Tablet bude k dispozici ve třech paměťových variantách – 8, 16 a 32 GB. Na výběr rovněž bude mezi verzemi pouze s WiFi nebo se slotem na SIM kartu. Uživatelská paměť bude navíc dále rozšiřitelná microSD kartami. Operační systém Android ve verzi 4.1 „Jelly Bean“ bude při životě držet baterie s kapacitou 4270 mAh, která by mohla zajistit výdrž mezi 8 – 10 hodinami.

Miroslav Václavík

4 komentářů

  1. Znalec (neregistrovaný)

    Mám to chápat tak, že Tegra 3 prostě telefonovat neumí ?

  2. Tento tablet by nemusel byť zlý v dual boote s plnohodnotným Os ak by mal HDMI

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).