Sledujte nás na YouTube

Asus FonePad dorazil na český trh: 7″ tablet, ze kterého si zavoláte

ASUS uvedl na český trh zařízení FonePad – sedmipalcový tablet, který je vybaven 3G modulem a dokáže nabídnout funkce obvyklé u chytrých telefonů s operačním systémem Android, v tomto případě ve verzi 4.1. Zajímavostí je také použitý procesor; o výkon FonePadu se stará Intel Atom Z2420 s taktem 1,2 GHz. Novinka disponuje jasným IPS displejem se širokými pozorovacími úhly a HD rozlišením (1280 x 800 px). FonePad bude na našem trhu v prodeji od dubna za doporučenou cenu 6 190 Kč s DPH.

Tip ke čtení – Asus FonePad: Sedm palců, nízká cena a podpora pro telefonování

K FonePadu si uživatelé mohou dokoupit i další příslušenství. Skládací pouzdro VersaSleeve 7 ve čtyřech barvách chrání FonePad a umožňuje jej nastavit do polohy pohodlné pro psaní textu nebo sledování videa. Turn Case je naopak pevné pouzdro s měkkým vnitřkem, které udržuje displej tabletu čistý a jeho vestavěný stojánek zpříjemňuje sledování filmů a videí. VersaSleeve 7 se prodává za 450 Kč s DPH, Turn Case pořídíte za 900 Kč s DPH.

Michal Javůrek

15 komentářů

 1. Sonny McLaren (neregistrovaný)

  Strašně moc se mi to líbí, cena i konstrukce, ale 7″ je už brutus na mobil :) plánuju NoteII a už ten se mi zdá velký. Škoda, že neudělali i něco menšího.

 2. Cleric (neregistrovaný)

  Co takhle stejný parametry, ale bez 3G modulu……. kurňa fix…..

  • Revin (neregistrovaný)

   Nexus 7?

  • Martin P. (neregistrovaný)

   To jen verze hardware, který se prodává jako Nexus 7.

   Mám doma jak 16GB verzi bez 3G i 32GB s 3G a vnitřek je stejný. Když sundáte kryt je tam místo pro zadní kameru.

   Jediná věc je že 3G neumí normálně volat přes GSM. Úprava je relativně komplikovanější a funkce není spolehlivá . Sám od tabletu GSM hovory nepotřebuji od toho mám smartphone.

 3. uni (neregistrovaný)

  Pokud chápu, v místě NEdostupnosti 3G signálu si nezavolám ani nezanetím?

 4. JaroB (neregistrovaný)

  Ja neviem o čom sa tu bavíte…má tvoj mobil 3G modul? A keď si niekde na kde nieje 3G tak si tiež nezavoláš??? Je tam normálny telefónny modul ako v mobile čiže 2G a 3G telefonuješ a smskuješ ako z mobilu s tým rozdielom, že s týmto pri uchu budeš vyzerať ako dement ale pokiaľ si zaobstaráš BT sluchátko tak to oceníš. :)

 5. Borec (neregistrovaný)

  Hlavně přes to půjde Viber-ovat a Whatsapp-ovat, což například neumí ani Nexus s 3G modulem.

 6. laco (neregistrovaný)

  Preco to nema fotak a Tegru? Ok, Tegru ozeliem, ale fotak aspon 3Mpx tam mohli dat. Takto zase čakat na nieco…Ze by Ascend Mate?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *