Asus FonePad dorazil na český trh: 7″ tablet, ze kterého si zavoláte

ASUS uvedl na český trh zařízení FonePad – sedmipalcový tablet, který je vybaven 3G modulem a dokáže nabídnout funkce obvyklé u chytrých telefonů s operačním systémem Android, v tomto případě ve verzi 4.1. Zajímavostí je také použitý procesor; o výkon FonePadu se stará Intel Atom Z2420 s taktem 1,2 GHz. Novinka disponuje jasným IPS displejem se širokými pozorovacími úhly a HD rozlišením (1280 x 800 px). FonePad bude na našem trhu v prodeji od dubna za doporučenou cenu 6 190 Kč s DPH.

Tip ke čtení – Asus FonePad: Sedm palců, nízká cena a podpora pro telefonování

K FonePadu si uživatelé mohou dokoupit i další příslušenství. Skládací pouzdro VersaSleeve 7 ve čtyřech barvách chrání FonePad a umožňuje jej nastavit do polohy pohodlné pro psaní textu nebo sledování videa. Turn Case je naopak pevné pouzdro s měkkým vnitřkem, které udržuje displej tabletu čistý a jeho vestavěný stojánek zpříjemňuje sledování filmů a videí. VersaSleeve 7 se prodává za 450 Kč s DPH, Turn Case pořídíte za 900 Kč s DPH.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku