Sledujte nás na YouTube

Asus Fonepad 7 obdržel aktualizaci na Android 4.3 “JellyBean”

Asus Fonepad 7 spatřil světlo světa v září minulého roku a mezi uživateli se především díky své nízké ceně stal poměrně oblíbený. Výrobce na podporu tohoto zařízení rozhodně nezapomíná, a proto se včera Fonepad 7 dočkal aktualizace systému na Android 4.3 “JellyBean“. Asus se přitom nijak nevyjadřoval k tomu, že by měl sedmipalcový krasavec aktualizace obdržet, proto je její vydání příjemným překvapením. Nevylučujeme, že Asus plánuje další aktualizační balíček, který by do zařízení mohl přinést Android 4.4 “KitKat“.

 

Upgrade do zařízení přináší mnohá vylepšení, která se převážně dotkla uživatelského prostředí, galerie a multimediálního přehrávače, zlepšila se také rychlost a stabilita systému. Pokud tedy Asus Fonepad 7 vlastníte, určitě zkontrolujte dostupnost aktualizace skrze nabídku Nastavení.

Michael Krahulec

2 komentáře

  1. dzou (neregistrovaný)

    Bylo by dobre jestli chystaji nejakyho nastupce.

  2. Radek (neregistrovaný)

    Bohuzel pri aktualizaci na verzi 4.3 prestane tablet nacitat SIM kartu. S verzi 4.2.2 funguje SIM karta normalne.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *