Domů » Bleskovky » Asus Fonepad 7 obdržel aktualizaci na Android 4.3 „JellyBean“

Asus Fonepad 7 obdržel aktualizaci na Android 4.3 „JellyBean“

Asus Fonepad 7 spatřil světlo světa v září minulého roku a mezi uživateli se především díky své nízké ceně stal poměrně oblíbený. Výrobce na podporu tohoto zařízení rozhodně nezapomíná, a proto se včera Fonepad 7 dočkal aktualizace systému na Android 4.3 „JellyBean“. Asus se přitom nijak nevyjadřoval k tomu, že by měl sedmipalcový krasavec aktualizace obdržet, proto je její vydání příjemným překvapením. Nevylučujeme, že Asus plánuje další aktualizační balíček, který by do zařízení mohl přinést Android 4.4 „KitKat“.

 

Upgrade do zařízení přináší mnohá vylepšení, která se převážně dotkla uživatelského prostředí, galerie a multimediálního přehrávače, zlepšila se také rychlost a stabilita systému. Pokud tedy Asus Fonepad 7 vlastníte, určitě zkontrolujte dostupnost aktualizace skrze nabídku Nastavení.

Michael Krahulec

2 komentářů

  1. dzou (neregistrovaný)

    Bylo by dobre jestli chystaji nejakyho nastupce.

  2. Radek (neregistrovaný)

    Bohuzel pri aktualizaci na verzi 4.3 prestane tablet nacitat SIM kartu. S verzi 4.2.2 funguje SIM karta normalne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).