AssistantExtensions: Naučte Siri novým kouskům (homebrew)

Na Cydii se objevila nová utilita, která dokáže podstatně vylepšit funkcionalitu hlasové asistentky Siri na iPhone 4S. Abyste si tweak mohli nainstalovat, je samozřejmě nutné mít jailbreak. V Cydii nejprve vyhledejte nástroj s názvem AssistantExtensions, který nainstalujte. Po respringu stačí spustit Siri, která se díky vylepšení naučila reagovat na celou řadu dalších příkazů. Nově například lze diktovat tweety, vyhledávat videa na YouTube a dokonce s ní můžete chatovat.

   
Instalace rozšíření z Cydie
 

Pro vstup do režimu konverzace stačí vyslovit „Let’s chat“ a následně vyčkat zhruba 30 vteřin, během kterých dojde k uploadu potřebných dat. Pak už se Siri můžete vesele chatovat, požádat ji aby vám zazpívala nebo třeba řekla vtip. A až vás chatování omrzí, můžete se vyslovením „Good bye“ rozloučit a vrátit se zpět do normálního režimu.

    
Rozšířený režim konverzace se Siri

Dle mého názoru se jedná o jedno z nejlepších rozšíření, které je na Cydii pro Siri dostupné. Navíc je zcela zdarma, takže pokud máte jailbreaknutý iPhone 4S, rozhodně AssistantExtensions doporučuji vyzkoušet. O tom, jak vylepšená Siri reaguje v praxi, se můžete přesvědčit z přiloženého videa.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *