Domů » Bleskovky » Asphalt 9: Legends přijede v létě na smartphony s Androidem a iOS

Asphalt 9: Legends přijede v létě na smartphony s Androidem a iOS

Herní studio Gameloft připravuje nástupce populárních arkádových závodů ze série Asphalt. Zatím posledním řadovým dílem je Asphalt 8: Airborne z roku 2013, který i dnes dostává nový obsah a čerstvé denní výzvy pro všechny hráče nezávisle na platformě. Za nedlouho se však dočkáme nového dílu s názvem Asphalt 9: Legends.

Asphalt 9: Legends - Official Soft Launch Preview
iOS, Android and Windows. In Asphalt 9: Legends, players will be able to take the wheel of over 50 prestigious dream cars across the most amazing real world locations. Complete hundreds of events in the solo Career mode and face up to 8 players in real time in the multiplayer mode. You can even create your own Race Club and recruit players to compete as a team to be the best in the world! Soft launch begins February 26th in the Philippines, on iOS. We're thrilled to see you on the Asphalt and we're looking forward to hearing your feedback and thoughts on the game. Join the facebook page of Asphalt 9: http://gmlft.co/A9Facebook Join the official forum of Asphalt 9: http://gmlft.co/A9Forum [WILL BE OPENED SOON] ****** To get the latest news from Asphalt, follow us on: Facebook: https://www.facebook.com/AsphaltGame Twitter: https://twitter.com/asphalt Instagram:https://www.instagram.com/asphaltgames Official Forum: http://gmlft.co/AsphaltForum ****** ©2018 gameloft All Rights Reserved.">

Grafika jako na konzoli

Pochopitelně se můžeme těšit na vylepšenou grafiku vystavěnou na zbrusu novém engine, který si Gameloft vyvinul. Po stránce hratelnosti se můžeme těšit na nové kousky (větší nitro, více druhů skoků, apod.) a nové lokace. Inovovaný má být také systém ovládání, byť stále bude možné používat i ten současný. Důraz bude rovněž kladen na sociální funkce, hráči se budou moci sdružovat do klanů a klubů pro snadnější spolupráci. Zpočátku má být k dispozici padesátka nejrychlejších aut světa, se kterými se hráči vyřádí v kariéře skládající se z 800 jednotlivých eventů. Samozřejmostí je i multiplayer, včetně lokálního pro až 8 hráčů.

Asphalt 9: Legends vyjde někdy v létě, přičemž k oficiálnímu odhalení všech novinek má dojít příští týden na veletrhu E3. Otázkou je, co se stane s předchozím dílem Asphalt 8, který má velmi širokou hráčskou základnu. Za svoji pětiletou existenci nabobtnal počet dostupných vozů přes 200 a stále přibývají další. Přinutí Gameloft hráče „osmičky“ s pečlivě vybudovanou kariérou začínat znovu od píky? Sám v tom nemám jasno.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. 7ku jsem na iPadu doslova „dohrál“, super hra. Přišla 8ka, s radostí jsem přesedlal, hrál single, který ani moc nenutil k opakovanému hraní, skill v multi slušný (1-3. umístění).
    A pak to přišlo, powerupy-skill šel do pozadí, nastoupilo repetitivní hraní pro našetření na powerupy. Nesmyslné protáhli single, aby natlačili do InApps (upgrady pro vozy), takže od té doby nehratelné.
    9ka mě už vůbec nezajímá, neočekávám změnu kurzu směrem k hratelnosti a skillu.

  2. V Trailery píšu že aj pre Windows

    • Jo vidíš trailer.. no strašný, jakýkoli kontakt s oponentem končí jeho explozí, ať si v rotaci, narazíš do něj vpředu či vzadu, to i WipeOut je proti tomu procházka prosluněnou alejí:) Strašný…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).