Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Asphalt 9: Legends přijede v létě na smartphony s Androidem a iOS

Asphalt 9: Legends přijede v létě na smartphony s Androidem a iOS

Herní studio Gameloft připravuje nástupce populárních arkádových závodů ze série Asphalt. Zatím posledním řadovým dílem je Asphalt 8: Airborne z roku 2013, který i dnes dostává nový obsah a čerstvé denní výzvy pro všechny hráče nezávisle na platformě. Za nedlouho se však dočkáme nového dílu s názvem Asphalt 9: Legends.

Grafika jako na konzoli

Pochopitelně se můžeme těšit na vylepšenou grafiku vystavěnou na zbrusu novém engine, který si Gameloft vyvinul. Po stránce hratelnosti se můžeme těšit na nové kousky (větší nitro, více druhů skoků, apod.) a nové lokace. Inovovaný má být také systém ovládání, byť stále bude možné používat i ten současný. Důraz bude rovněž kladen na sociální funkce, hráči se budou moci sdružovat do klanů a klubů pro snadnější spolupráci. Zpočátku má být k dispozici padesátka nejrychlejších aut světa, se kterými se hráči vyřádí v kariéře skládající se z 800 jednotlivých eventů. Samozřejmostí je i multiplayer, včetně lokálního pro až 8 hráčů.

Asphalt 9: Legends vyjde někdy v létě, přičemž k oficiálnímu odhalení všech novinek má dojít příští týden na veletrhu E3. Otázkou je, co se stane s předchozím dílem Asphalt 8, který má velmi širokou hráčskou základnu. Za svoji pětiletou existenci nabobtnal počet dostupných vozů přes 200 a stále přibývají další. Přinutí Gameloft hráče „osmičky“ s pečlivě vybudovanou kariérou začínat znovu od píky? Sám v tom nemám jasno.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. 7ku jsem na iPadu doslova „dohrál“, super hra. Přišla 8ka, s radostí jsem přesedlal, hrál single, který ani moc nenutil k opakovanému hraní, skill v multi slušný (1-3. umístění).
    A pak to přišlo, powerupy-skill šel do pozadí, nastoupilo repetitivní hraní pro našetření na powerupy. Nesmyslné protáhli single, aby natlačili do InApps (upgrady pro vozy), takže od té doby nehratelné.
    9ka mě už vůbec nezajímá, neočekávám změnu kurzu směrem k hratelnosti a skillu.

  2. V Trailery píšu že aj pre Windows

    • Jo vidíš trailer.. no strašný, jakýkoli kontakt s oponentem končí jeho explozí, ať si v rotaci, narazíš do něj vpředu či vzadu, to i WipeOut je proti tomu procházka prosluněnou alejí:) Strašný…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel