Domů » Bleskovky » Apple začal konečně prodávat sluchátka AirPods, nejrychlejší je dostanou do Vánoc

Apple začal konečně prodávat sluchátka AirPods, nejrychlejší je dostanou do Vánoc

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods se měla začít prodávat v říjnu, poté nastala série odkladů, kterou nedokázal Apple vysvětlit, oficiálně pouze víme, že nechtěl do světa vypustit nehotový produkt (více informací). Nyní se však zdá, že byly všechny problémy zažehnány a AirPods se konečně dostaly do webového obchodu jablečného giganta, dokonce i do jeho české mutace.

airpods

Nejrychlejší zákazníci svá sluchátka dostanou ještě do Vánoc, bohužel dodací doba se s rostoucím počtem objednávek prodlužuje, český zájemce si aktuálně bude muset minimálně 4 týdny počkat. Ti, co si již sluchátka objednali, by je měli obdržet okolo 20. prosince.

airpods

Čekání se nevyhnou ani ti, co si chtěli pořídit bezdrátová sluchátka BeatsX, ty však vánoční termín nestihnou pro nikoho, Apple je začne zasílat až v únoru příštího roku. Zatímco AirPods přijdou na 4 999 korun, BeatsX budou o 250 korun levnější. Velkým konkurentem pro AirPods jsou také sluchátka Gear IconX, které jsme otestovali zde. Ta však vycházejí nejdráže a v oficiální distribuci se prodávají za 5 990 Kč.

Samsung Gear IconX: Hudba budoucnosti (recenze sluchátek)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Apple AirPods stojí 4990,-, 5990,- stojí Samsung IconX.

  • Jenže u samsungu mužeš ty sluchátka používat samostatně a nepotřebuješ k tomu telefon za 25 tisíc….

   • Sice nevím co přesně znamená „jenže….“, když jsem jen uváděl do správného kontextu uvedenou cenu v článku a jak ji tedy rozšiřuješ ty, ale tak proč ne, za litr tam máš navíc samostatnou empétrojku s 4GB paměti. To je vcelku cajk ne? Ale jak píšu, nejsem si jist pointou…

   • BTW. AirPods bez funkčního omezení fungují i s iPhone SE, jeho cena je 13 tisíc….

   • Tak to je obhajoba, ty si fakt ovca

   • Tak ještě jednou, předešlé neprošlo přes jejich chybu v redakčním systému (schvalování) a následně obsahem přes cenzuru (kritika redakce), v původním článku byla špatně uvedená cena, ty asi reaguješ ve chvíli, kdy je správně, což nevyplynulo ani z upozornění na editaci článku ani z poděkování redakce.

   • uni: Zloděj křičí chyťte zloděje. Tvoje pravdy by tu měl každý číst, názory ostatní ale bonzuješ a nejradši bys je cenzuroval. Co jiného od tebe čekat.

   • Menty: Ty jsi stále neupustil od své urážlivé a lživé rétoriky? Opět žádám o vynechání mé osoby, opravdu si nemáme co říci. Buď až dospěješ nebo ti bude shůry více dáno.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).