Domů » Bleskovky » Prodej AirPods se odkládá, sluchátka ještě nejsou zcela připravená

Prodej AirPods se odkládá, sluchátka ještě nejsou zcela připravená

Ještě tento měsíc se měl rozběhnout prodej bezdrátových sluchátek Apple AirPods, nakonec však budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Zřejmě se při testování produktu vyskytl nějaký problém, který znemožňuje kalifornské firmě dodat sluchátka na pulty obchodů.

airpods

Ve vyjádření pro server TechCrunch Apple uvádí, že o sluchátka je obrovský zájem, ale podle současné situace ještě produkt není připraven a bude zapotřebí ještě trochu času, než se tak stane. Nové datum zahájení prodeje neznáme, avšak věříme, že v Apple se podaří vše vyladit, aby do obchodů přišel výrobek, na němž nebudou porodní bolesti znát.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

18 komentářů

 1. Marek Studnička

  Kupte si Máš Nový IPhone 7 Plus za 30 000,ale na sluchátka zatím zapomente,to Víte,halt to ještě není hotový a až budou,tak za ně zaplatíte dalších-kolik že se psalo o ceně ? 5 000?Sony nabízí sluchátka jako poděkování a Pan Apple si za ně ještě nechá platit-toto je Nehoráznost nemající obdoby

  • Holt si to můžou dovolit. Lidi je mají i tak rádi a kupují to jak housky… Takový Iphone 7 Plus Jet black nebude ještě 2 měsíce, je vyprodaný, lidi jim rvou ruce.

   • Je vidět, že hulíš dobrý “ model “ . Dát do prodeje omezené množství a pak halasně tvrdit, jak je výrobek okamžitě vyprodaný a na další se musí čekat……Ani se nedivím, že Apple nezveřejnil počet prodaných kusů. Ale jak psal Uni, hlavně že tam je “ progress “ :-D

   • Počty zveřejní, neboj. A budou opět rekordně vysoké.

   • Ewers (neregistrovaný): Ale houby, Apple není číňan, který roztroubí do světa nový model a pak nejde koupit, protože nevyrábí nebo neumí.
    S tím progresem je myšleno co? Nějak si nevybavuji.

   • Ewers: mě vždycky fascinovali lidi jako ty, co když něco nejde podle nich, vymyslí si nepodloženě konspirační teorii o nějakém spiknutí, které sami uvěří. Uřčitě, hlavní problem je ten, že všichni na světě málo naskladnili, Apple málo vyrobil a ve skutečnosti o to zájem vůbec neni.

   • Klidek hosi, nikdo netvrdi ze Apple neni schopen vyrobit vice. Vsichni vime ze je schopen zaplavit svymi cetkami cely svet.
    Je to jenom soucast jablecneho marketingu, nic vic, nic min, vytvaret iluzi ze je iphonu nedostatek, aby se zdalo ze je o iphony neskutecnej zajem. A pro jistotu Apple dopredu ohlasi ze nebude zverejnovat skutecne pocty prodanych zarizeni.

   • To nedává ekonomický ani marketingový smysl. Není to jen Vaše hloupá konstrukce?

   • Johny – Místo fascinování se nauč používat a hlavně rozeznávat slova konspirace a spekulace. To, že Apple vyrobil málo kusů a že nejsou ovšem není ani spekulace, je to realita. Spekulací je to, proč firma nesdělila počet prodaných kusů, přestože je to jedna z nejdůležitějších součástí reklamy a podpory prodeje.

   • Vyrobili jich stejně jako loni, ale poptávka je letos silnější. To je realita.

   • No jasně mindráčku, všichni tim děsně žijem jako ty :D

  • Ty musíš mít komplex.
   K iPhone sluchátka dostáváš a pokud si chceš koupit tyto navíc tak až budou můžeš – chceš nějaké hned? No tak máš mraky jiných bezdrátových sluchátek – levnějších i výrazně dražších.

   Jinak ano Pluskovej iPhone je vyprodanej a i menší není dostupný ve všech variantách – lidi maj hold Apple rádi a to že pro tebe to sou dva platy tak jinde to je kapesné pro dítě a lidi si to koupí a ani o tom nemusí moc uvažovat.

 2. Tak je to jeden z nejprodavanejsich smartphonu…

  • Je to nejprodávanější smartphone – jako jeden konkrétní typ. Třeba Samsung prodá víc telefonů, ale je to xx modelů – ale konkrétně třeba S7 neprodá nikdy tolik co Apple iPhone 7.
   Proto taky Apple drží drtivou většinu čistých zisků z mobilního odvětví a většina ostatních jsou kolem nuly nebo v mínusu. Jsem zvědav jak na tom bude na konci roku Samsung kterému se teď v mobilním segmentu drtivě propadl čistý zisk díky Note 7.

  • Jinak reeceno, iphone je nejvetsi masovka a mainstreamovka ve svete :(

 3. No, EarPods jsou suverénně jedny z nejhorších sluchátek, AirPods budou to samé, akorát bez kabelů, takže by bylo možná lepší, kdyby je Apple nevydal vůbec.

 4. Ceka se na Vanoce, to budou zase trzby trhat vsechny rekordy :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).