Domů » Bleskovky » Nestihli jste včera sledovat přenos z úvodní keynote WWDC? Podívejte se na záznam

Nestihli jste včera sledovat přenos z úvodní keynote WWDC? Podívejte se na záznam

Pokud jste nestihli včerejší úvodní keynote z vývojářské konference WWDC 2015, která aktuálně probíhá v San Franciscu a na které Apple představil nový iOS 9 pro mobilní zařízení, OS X 10.11 El Capitan pro desktop, druhou verzi operačního systému Watch OS pro chytré hodinky a hudební službu Music, můžete se nyní podívat na kompletní záznam – najdete jej na webu Applu.

Včerejší keynote byla nezvykle dlouhá (2 hodiny a 20 minut) a pokud nemáte tolik času, redaktoři ze serveru TheVerge ale připravili kratší verzi (sestřih), kdy veškeré klíčové novinky vtěsnali do dvanácti minut.

Apple WWDC 2015: Sestřih nejdůležitějších momentů

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. najhorsia Apple keynote aku som kedy videl, ta prezentacia Apple Music na zaver bola naozaj strasna

    • Src (neregistrovaný)

      Dost o nicom to je pravda, ale WWDC je väcsinou taka, kedze je to developerska konferencia. Hlavna „hardverova“ keynote bude myslim na jesen a ta by mohla byt zaujimavejsia.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).