Domů » Bleskovky » Apple Watch konečně nabijete i z MacBooku. Apple začal prodávat USB-C nabíječku

Apple Watch konečně nabijete i z MacBooku. Apple začal prodávat USB-C nabíječku

Apple v minulém týdnu začal přijímat předobjednávky na iPhone Xr a s touto změnou ve svém eshopu zároveň zalistoval nový produkt – magnetickou nabíječku pro všechny generace hodinek Apple Watch s USB-C koncovkou.

Jablečné hodinky jsou na trh dodávány s klasickou USB-A nabíječkou, bohužel tento port začíná pomalu nahrazovat jeho modernější oboustranný sourozenec, který Apple už pár let nasazuje do svých přenosných počítačů. U nich tak minimálně nebudete kvůli nabíjení hodinek potřebovat redukci. Nabíječka má kabel pouze 30 cm dlouhý, delší varianty jako v případě starší USB-A verze Apple neprodává.

Apple Watch Series 4: recenze

Recenze Apple Watch Series 4: parťák do každé situace

Je téměř jisté, že na USB-C přesedlá i nová generace iPadů Pro, která bude představená příští týden, což přivede do hry logickou otázku: kdy na USB-C přesedlají iPhony? Tipujeme, že už příští rok.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments