Domů » Bleskovky » Apple vydal iTunes 10.5, dnes se dočkáme nové verze iOS 5

Apple vydal iTunes 10.5, dnes se dočkáme nové verze iOS 5

Apple vydal novou verzi aplikace iTunes 10.5 s podporou služby iCloud, která umožní automaticky stahovat zakoupený obsah z počítače nebo Macu do vašich iOS zařízení (maximálně jich může být 5). Kromě snadného rozesílání zakoupeného obsahu můžete na iCloud nahrávat dokumenty, hudbu, fotografie a další data, takže získáte dokonalou zálohu vašeho zařízení. V praxi bude dokonce možné na iCloud zálohovat třeba svůj iPhone, a obsah následně obnovit na jiný jablečný telefon, ve kterém se přihlásíte skrze daný iCloud účet. Stejně to bude fungovat i při změně zařízení – například si nyní do iCloudu nahrajete „stav“ vašeho iPhone 4 a až si 28. října domů přinesete nový iPhone 4S, jednoduše data obnovíte.

-

iTunes 10.5 je předvojem pro finální verzi systému iOS 5 (videopohled), který by měl být ve finální verzi vydán právě dnes.

Aktualizováno v 19:15: Apple podle plánu uvolnil update na iOS 5.

Zdroj: Engadget

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Balrog
Uživatel
Balrog

Už netrpělivě vyhlížím 19 hodinu a snad IOS 5 vyjde?

Balrog
Uživatel
Balrog

Už stahuji :-)

uni
Uživatel
uni

Co tam mají sakra za konektivitu, když si pár desítek milionů lidí bude chtít stáhnout 500MB (nebo kolik) image nového OS/iTunes…?:-)

weth
Uživatel
weth

no prave ze asi nic moc, stahnuti iOS jeste slo, ale instalace ne (error 3200), takze sice zvladli napor stahovacu, ale napor „instalateru“ uz moc ne:)..

uni
Uživatel
uni

weth: Tak právě provedená aktualizace (samozřejmě včetně automatické zálohy a obnovy jak aplikací, tak databází (audio) apod., jak je u Apple standardem:-) a vše bez potíží. Já věděl, že první den se do toho hrnout nemá smysl:-)