Domů » Bleskovky » tvOS na podzim dostane podporu více uživatelů a ovladačů pro Xbox a PlayStation

tvOS na podzim dostane podporu více uživatelů a ovladačů pro Xbox a PlayStation

Apple dnes zahájil vývojářskou konferenci WWDC úvodní tiskovou konferencí, na které představil připravované novinky pro své operační systémy. Jako první přišel na řadu systém tvOS.

tv 1

tvOS: více uživatelů a podpora ovladačů pro Xbox a PlayStation

Operační systém pro Apple TV se na podzim dočká přepracované domovské obrazovky, která bude více reflektovat zájmy uživatele. tvOS navíc dostane podporu více uživatelů, takže každý dostane domovskou obrazovku ušitou na míru. Uživatelé se budou moci přepínat mezi sebou z nového kontrolního centra vysouvajícího se z pravé strany.


tvOS

tvOS bude provázaný s Apple Music, přičemž obohatí prostý poslech hudby o zobrazování textů písní přímo na obrazovce televizoru. Do Apple TV se dostanou také nové hry, které přijdou s herní službou Apple Arcade. Aby bylo možné tyto hry pohodlně hrát, oznámil Apple podporu ovladačů pro Xbox One X a PlayStation.

tvOS 2

Poslední připravovanou novinkou v tvOS budou spořiče obrazovky ssvětem, které byly natočeny ve spolupráci s BBC, těšit se můžeme na 4K HDR obsah.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

„Aby bylo možné tyto hry pohodlně hrát, oznámil Apple podporu ovladačů pro Xbox One X a PlayStation.“

Uz cakam kedy Unikat zmeni kabatik a zrazu uz nebude „Xbox/gamepadí hraní“ sklamanim :D

uni
Uživatel
uni

U PC jistě půjde i klávesnice a myš. To je ten rozdíl…

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

tak to vis ze jo. ?‍♂️