Domů » Bleskovky » iPad Pro má problém: Některé kusy po nabití zamrznou

iPad Pro má problém: Některé kusy po nabití zamrznou

Nový 12,9palcový tablet iPad Pro představil Apple již na začátku září. Minulý týden se tato novinka určená pro profesionální sféru objevila na českém trhu za cenu od 24 990 Kč. Za podobné částky se od zařízení pochopitelně očekává bezproblémový chod. Jak se ovšem ukázalo, některé iPady Pro trpí poměrně nepříjemným problémem. Po odpojení z nabíječky totiž zamrznou a nejdou probudit.

 
iPad Pro trápí nepříjmený problém

Zatím není jasné, jak velkého počtu tabletů se problém týká, ale rozhodně se nejedná o ojedinělý případ. Problém přiznal i samotný Apple a na svém webu technické podpory uvedl dočasné řešení. Tím řešením je pochopitelně restart celého tabletu, který se provede současným stiskem a podržením tlačítek Power a Home. Zhruba po 10 sekundách by se měl tablet restartovat.

Podle některých uživatelů se problém vyskytuje pouze se systémem iOS 9.1. Po aktualizaci na beta verzi iOS 9.2 je prý vše v pořádku. S podobnými problémy se čas od času setkáváme napříč celým mobilním trhem. V případě takto drahého zařízení bychom ovšem očekávali perfektní odladěnost.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments