Domů » Bleskovky » V App Store bude možné aplikace a hry předobjednávat či vyzkoušet

V App Store bude možné aplikace a hry předobjednávat či vyzkoušet

Do jablečného obchodu App Store míří velká novinka – vývojáři do něj budou moci vpustit hru či aplikaci až s 90denním předstihem a umožnit zájemcům její předobjednání. Díky tomu si mohou předem zjistit, jaký bude o titul zájem; pro předprodej bude možné nastavit nižší cenu, než jaká bude ve finále, klidně i nulovou.

Zákazník pak zaplatí nejnižší částku, za kterou byl titul nabízen. Transakce proběhne až v okamžiku, kdy bude titul dostupný, předobjednávku tak bude možné kdykoliv zrušit. Po uvolnění titulu dorazí zájemcům oznámení a hra či aplikace se začne automaticky stahovat do zařízení. Předobjednávky bude možné provádět na zařízeních se systémy iOS 11.2, tvOS 11.2 a macOS 10.13.2 a novějších.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).