Domů » Bleskovky » Aplikace Rozostření pozadí od Sony je k dispozici v obchodě Play

Aplikace Rozostření pozadí od Sony je k dispozici v obchodě Play

Společnost Sony, podobně jako například HTC, pokračuje v trendu umisťovat své vlastní bonusové aplikace, které byly dříve k dispozici pouze na některých zařízeních japonské značky, do obchodu Google Play. Rozostření pozadí bylo dosud k dispozici pouze exkluzivně v modelech Xperia Z1s a Xperia Z2, nyní si tuto aplikaci mohou stáhnout majitelé libovolné Xperie s Androidem 4.2 a vyšším.

Hands-on with the Sony Defocus Background camera app on the Xperia Z1s

Spíše než o aplikaci se jedná o rozšíření vestavěného fotoaparátu, přidávající funkce pro snadnou práci s hloubkou ostrosti a dodatečným rozmazáním pozadí. Podle Sony nejlepších výsledků dosáhnete při fotografování objektu ve vzdálenosti 15 – 45 cm, přičemž pozadí má být ve vzdálenosti maximálně 5 metrů. Aplikaci si mohou majitelé Xperií stáhnout zdarma z Google Play Store.

  

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Karlos (neregistrovaný)

  Xperia L Android 4.2.2 nefunguje. Takže k ničemu!

  • Adad (neregistrovaný)

   já mám taky xperiu L a appka mi funguje normálně. jen je teda trochu pomalá :(

 2. Karlos (neregistrovaný)

  Mne to píše při pokusu o stažení z Google Play, že „zařízení není kompatibilní s touto verzí“. Hotovo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).