Domů » Bleskovky » Aplikace Rozostření pozadí od Sony je k dispozici v obchodě Play

Aplikace Rozostření pozadí od Sony je k dispozici v obchodě Play

Společnost Sony, podobně jako například HTC, pokračuje v trendu umisťovat své vlastní bonusové aplikace, které byly dříve k dispozici pouze na některých zařízeních japonské značky, do obchodu Google Play. Rozostření pozadí bylo dosud k dispozici pouze exkluzivně v modelech Xperia Z1s a Xperia Z2, nyní si tuto aplikaci mohou stáhnout majitelé libovolné Xperie s Androidem 4.2 a vyšším.

Spíše než o aplikaci se jedná o rozšíření vestavěného fotoaparátu, přidávající funkce pro snadnou práci s hloubkou ostrosti a dodatečným rozmazáním pozadí. Podle Sony nejlepších výsledků dosáhnete při fotografování objektu ve vzdálenosti 15 – 45 cm, přičemž pozadí má být ve vzdálenosti maximálně 5 metrů. Aplikaci si mohou majitelé Xperií stáhnout zdarma z Google Play Store.

  

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Karlos (neregistrovaný)

    Xperia L Android 4.2.2 nefunguje. Takže k ničemu!

  2. Karlos (neregistrovaný)

    Mne to píše při pokusu o stažení z Google Play, že „zařízení není kompatibilní s touto verzí“. Hotovo.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *