Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (5. 6. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (5. 6. 2021)

Slevy má rád každý. I když jsou aplikace a hry pro iOS na velmi dobré úrovni a jejich vývojáři si zaslouží poklepání po rameni, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Dnešní víkendový výběr nabídne hned čtveřici her, včetně legendární adventury, nástroj pro tvůrce podcastů, jednoduchý to-do list či nástroje pro správu financí a vytvoření zdravého návyku.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Orderly – Simple to-do lists

Není nad to mít vše plně pod kontrolou. Orderly je šikovná to-do aplikace, díky které už na nic důležitého nezapomenete. Původní cena aplikace byla 25 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).