Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (30. 7. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (30. 7. 2021)

Kdo by neměl rád slevy. Ačkoli jsou hry a aplikace pro iOS kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z pohledu uživatele potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prozkoumáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr se zaměřuje především na herní tituly, a to jak jednoduché hříčky, tak složitější logické strategie. Na přetřes nicméně přijde také strhující RPG z antického Řecka. Ve slevě tentokrát najdete i skvělou alternativní klávesnici nejen pro matematiky a na své si přijdou také tvůrci 3D videoobsahu.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

2112TD: Tower Defense Survival

Strategický žánr tower defense rozhodně není za zenitem. Své by o tom mohla vyprávět hra 2112TD: Tower Defense Survival, jež je toho zářným příkladem. Pokud jste fanoušky žánru a zároveň vám vyhovuje sci-fi prostředí, nemáte co řešit. Původní cena hry byla 50 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).