Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (26. 5. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (26. 5. 2021)

Kdo by neměl rád slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem novém pravidelném seriálu procházíme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou zdarma či se slevou?

V dnešním výběru najdete aplikace pro zvýšení své produktivity, zajímavého twitterového klienta a také něco pro fotografy a fanoušky kosmonautiky. Z her se do výběru dostaly jak nesmrtelné klasiky, tak relativně nové tituly, přičemž nechybí ani jeden český zástupce.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete ty nejaktuálnější slevy nechat ujít, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Roller Coaster Tycoon 3

Budovatelská strategie Roller Coaster Tycoon 3 patří mezi legendy tohoto žánru. Ve hře se zhostíte role manažera zábavního parku, což s sebou nese jak nutnost starat se o spokojenost návštěvníků, tak budovat bláznivé horské dráhy. Původní cena hry byla 129 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Drabek Michal

    Diky za tip, do toho RCTycoona jsem investoval. Drive to byla klasika co jsem porad mastil na svym Pentium II :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).