Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (24. 9. 2021)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS na velmi dobré úrovni a jejich vývojáři si zaslouží více než uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární hry a aplikace.

Tento výběr pro iOS zaujme především náruživé hráče, kterým přináší dvojici mezinárodně oceňovaných her, ale také netradiční zážitky, ke kterým budete muset využít například rozšířenou realitu. Na své si nicméně přijdou také pořádkumilovní pracanti či kreativní duše.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Dead Cells

Fanouškům roguelike her jistě není potřeba představovat Dead Cells. Po probuzení na hromadě mrtvých těl zjišťujete, že smrtí nic nekončí, ale naopak začíná. Jak daleko se při průchodu podzemím dokážete dostat? Původní cena hry byla 225 korun.

‎Dead Cells
‎Dead Cells
Autor: Playdigious
Cena: 149,00 Kč+
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku