Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (19. 6. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (19. 6. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS prvotřídní a jejich vývojáři si zaslouží uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Dnešnímu výběru dominují především herní tituly, a to ať už legendy minulosti, tak pixelartové skvosty současnosti. Ve výběru nechybí ani nástroje pro fotografování a jejich úpravu, což se může hodit před nadcházející dobou dovolených.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS, nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Worms

Víkendový výběr aplikací a her pro iOS nemůžeme začít ničím jiným, než naprostou herní legendou jménem Worms. Ozbrojte po zuby své žížaly a vydejte se do nelítostného boje. Původní cena hry byla 50 korun.

‎WORMS
‎WORMS
Cena: 49,00 Kč+
  • ‎WORMS Screenshot
  • ‎WORMS Screenshot
  • ‎WORMS Screenshot
  • ‎WORMS Screenshot
  • ‎WORMS Screenshot

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).