Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (10. 7. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (10. 7. 2021)

Kdo by neměl rád slevové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Víkendový výběr je pochopitelně plný herních titulů, přičemž většině z nich nechybí ani populární pixelartové grafické zpracování. Vhod snad přijdou také některé nástroje, které usnadní měření či ukryjí vaše fotografie do bezpečného trezoru.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Snap Markup – Annotation Tool

Občas nastane situace, kdy je potřeba do fotografie či obrázku vložit nějaký ten text nebo obrazec. Snadný způsob, jak tohoto dosáhnout na iPhonu, je s pomocí aplikace Snap Markup. Původní cena aplikace byla 50 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).