Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (7. 6. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (7. 6. 2021)

Kdo by neměl rád slevové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi povedené a jejich vývojáři si zaslouží poplácat po rameni, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je aplikace k dispozici za tu nejlepší cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr bude ve znamení her. Ať už rádi zkoušíte nové kombinace žánrů, libujete si v klasikách či nepohrdnete deskovkou, jistě si přijdete na své. K tomu si ještě můžete trochu oživit svůj telefon, pokud rádi experimentujete s novými tapetami či balíky ikon.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Seven Mysteries

Nadpřirozeno, horor, anime a RPG – pokud vás tato kombinace zaujala, rozhodně vyzkoušejte hru Seven Mysteries, kde v sedmi kapitolách odhalíte děsivé tajemství jedné obyčejné školy. Původní cena hry byla 80 korun.

Seven Mysteries
Seven Mysteries
Autor: Sang Hendrix
Cena: zdarma
  • Seven Mysteries Screenshot
  • Seven Mysteries Screenshot
  • Seven Mysteries Screenshot
  • Seven Mysteries Screenshot
  • Seven Mysteries Screenshot

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. Hm, vidím, že mor přepínacích listů místo pohodlného souvislého textu je už i tady. Článek tím pádem nedočtu, škoda.

  2. Nekdo upadl hlavickou na hrebicek? to jako si nekdo mysli ze budu klikat. nedelam to na zive a nebudu to delat ani zde

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).