Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (25. 6. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (25. 6. 2021)

Kdo by neměl rád slevové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr se týká převážně her, mezi kterými jsou vysoce ceněné tituly a legendy svých žánrů, jakož i deskovky nebo indie tituly, které si zaslouží vaši pozornost. Vynechat byste neměli ani povedenou aplikaci poznámkového bloku či editor PDF, díky kterému nebude podpis souboru s příponou .pdf žádný problém.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Neighbours from Hell: Season 1 – Premium

Kdo by neznal legendární sousedy z pekla – adventuru, ve které v kůži místního rošťáka máte za úkol rozpálit nerudného souseda vzteky doběla. Povede se vám to i v reinkarnaci pro operační systém Android? Původní cena hry byla 100 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Poznámkový blok OneNote – protože co si tam napíšu, vidím prakticky hned na noťasu, PC i v mobilu.

    Zkoušet cokoli jiného nepotřebuju, dík.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).