Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (23. 9. 2021)

Google Obchod Play nahled Unsplash

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi dobré a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Dnešní výběr se zaměřuje na herní deskové klasiky, ale nechybí ani inkarnace starších herních žánrů. Z aplikací si na své přijdou jak neúnavní počtáři a technologičtí nadšenci, tak ti z nás, kteří zapomínají na pravidelný pitný režim.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Monopoly

Kdo by neznal legendární deskovou hru Monopoly. Ať už se jí nemůžete nabažit ve fyzické podobě či jen chcete trénovat na klání s vašimi přáteli, rozhodně byste tento skvost neměli minout. Původní cena hry byla 120 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku