Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (21. 6. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (21. 6. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na oblíbené aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr je takřka výhradně tvořen hrami, a to jak těmi s historicky edukačními motivy nebo bezmyšlenkovitými střílečkami, tak klasikami, které potrápí každou logicky uvažující mysl. Na konci čeká také překvapení pro každou hudebně nadanou duši, kterou poslední aplikace jistě potěší.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Tales of the Black Death – Italy

Pandemie moru známá jako černá smrt pustošila středověkou Evropu ve 14. století. Pro lepší představu, jaké to tehdy mohlo být, vytvořili autoři z Doubleton Game Studio třídílnou herní sérii, která mapuje průběh v jednotlivých evropských státech. Italský příběh je nyní ve slevě a byla by škoda jej minout. Původní cena hry byla 80 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. bych se na kopiji lZive vysr…. si jako myslite ze budu klikat ja pi…?

    • Já jen nechápu zbytek redakce, že ho tam stále drží.

    • qam: Já jeho texty čtu docela rád. Parkrát teda ustřelil ale co ti na něm tak vadí, že máš potřebu ho popichovat v komentářích?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).