Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (2. 7. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (2. 7. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi dobré a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Náš výběr před prodlouženým víkendem nabídne především herní tituly, a to jak ty od nezávislých vývojářů, tak absolutní legendy mobilních her. Na své si ale také přijdou muzikanti či milovníci kuriózních aplikací.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Neighbours from Hell: Season 2 – Premium

Se sousedy někdy není lehké pořízení. V legendární hře Neighbours from Hell se vžijete do kůže rošťáka, jenž svému nerudnému sousedovi pořádné hýbe žlučí. Původní cena hry byla 100 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).