Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (18. 6. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (18. 6. 2021)

Kdo by neměl rád slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi dobré a jejich vývojáři si zaslouží poklepat po rameni, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr nabídne herní legendy i tituly se zajímavými náměty, aplikace pro fotografování, učení se nových jazyků či ovládnutí všech upozornění. Na léto se také hodí aplikace se seznamem koktejlů, hlídání pitného režimu nebo chytrý seznam věcí, které si musíte zabalit na svou dovolenou.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

ProShot

Kompozice, expozice, clona. Pokud tyto pojmy pro vás mají nějaký význam, pravděpodobně víte něco o fotografii. S chytrým telefonem se v dnešní době dají vytvořit úchvatné snímky, s čímž může pomoci aplikace ProShot. Původní cena aplikace byla 130 korun.

ProShot
ProShot
Cena: 129,99 Kč
  • ProShot Screenshot
  • ProShot Screenshot
  • ProShot Screenshot
  • ProShot Screenshot
  • ProShot Screenshot
  • ProShot Screenshot

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Bezva clanek,hlavne appka co stala 100,nyni 99…. No comment,delej si reklamy jinde a neotravuj lidi nesmyslama.

    • Nebo ty nebud retard. Jestli uz appka stala 99, tak to bylo proto ze sleva uz expirovala. Nebo myslis ze to jako vyvojari budou mit lifetime jo? 😃

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).