Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (16. 9. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (16. 9. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr je plný RPG titulů a adventur s hororovým nádechem, kterým by se měli vyhnout všichni strašpytlové. Na své si ale přijdou také studenti či neúnavní cestovatelé, kteří nechtějí na svých cestách spoléhat na Google nebo Seznam.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Defense Warrior Premium: Castle Battle Offline

Hrdino, chop se meče a vyraz do boje ve hře Defense Warrior! Porazit nemilosrdné zombie není jednoduchý úkol, a proto je potřeba využít nejen veškerý zbraňový arzenál, ale také mocná kouzla. Dokážete vymyslet efektivní strategii? Původní cena hry byla 20 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).