Cena:

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (13. 1. 2022)

Google Obchod Play nahled Unsplash

Kdo by neměl rád zajímavé slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android prvotřídní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární hry a aplikace.

Výběr tohoto týdne zahrnuje známou adventuru, zajímavou logickou hříčku či tradiční RPG ze staré školy. Z aplikací je na výběr třeba všestranný konvertor audia a videa, aplikace s celou řadou povedených tapet nebo specializovaná aplikace pro určování GPS polohy.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS, nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Old Man’s Journey

Cesta starého muže je další adventurou v našem seznamu, která si zaslouží pozornost. V Old Man’s Journey se ujmete role starého muže, který bilancuje svůj život. Postupné odkrývání životního příběhu jednoho starce ve spojení s chytlavými puzzly patří mezi ověřený koncept, který ani v tomto případě nezklamal. Původní cena hry byla 125 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.