Sledujte nás na YouTube

Aplikace 1Password 4 vyjde příští měsíc pro Android

Multiplatformní správce hesel 1Password 4, který je dostupný na počítače a mobilní zařízení od Apple, stejně tak i na systém Windows, brzy dostane svoji verzi pro Android. V současnosti tvůrce aplikace AgileBits poskytuje na tuto platformu ke stažení aplikaci 1Password Reader, již příští měsíc má přijít její plnohodnotná náhrada.

  

Testování 1Password 4 probíhá již od listopadu loňského roku, vydána má být 10. června a bude zdarma, bohužel však jen pro čtení uložených hesel. Ostatní funkce budou zpřístupněny in-app platbou, její výše je prozatím neznámá. Chcete-li si vyzkoušet tuto aplikaci na iPodu nebo iPhonu, můžete tak učinit z následujícího odkazu, cena aplikace je 360 Kč.

Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Frank Vyklatil (neregistrovaný)

    Nevim kam na to chodite ale ja mam uz hodne dlouho tuhle aplikaci v androidu

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *